BD

Przejdź do treści
Opis licencjonowania pakietów
 
Bitdefender Total Security 2018
 
 
Bitdefender Total Security 2018 w pełni chroni Twoje urządzenia z systemami Windows, Mac OS, iOS i Android przed atakami na Twoją prywatność, ransomware i innymi zagrożeniami –  wszystko z jednego konta.
 

5 Urządzeń /  Rok
 
 
Bitdefender Family Pack 2018
 

Bitdefender Family Pack 2018 zapewnia bezpieczeństwo całej Twojej rodzinie, chroniąc wszystkie urządzenia z systemem Windows, Mac OS, iOS i Android w Twoim domu.
 
 
Nielimitowana liczba urządzeń* /  Rok
 
 
Bitdefender Internet Security 2018
 
 
Bitdefender Internet Security 2018 to najskuteczniejszy pakiet zabezpieczeń internetowych dla komputerów z systemem Windows, wyposażony w funkcje chroniące Twoje prywatne życie.
 
 
3 Urządzenia / Rok
 
 
Bitdefender Antivirus Plus 2018
 

Bitdefender Antivirus Plus 2018 jest wyposażony w zaawansowane funkcje zabezpieczeń dla komputerów z systemem Windows. Jest łatwy w użyciu i nie obciąża zasobów systemu.
 

3 Urządzenia / Rok
 
 
Bitdefender Antivirus for Mac
 
 
Bitdefender Antivirus for Mac korzysta z najbardziej zaawansowanych technologii, zapewniając Ci całkowitą ochronę przed nowymi i nieznanymi zagrożeniami cybernetycznymi, bez spowalniania systemu Mac
 
 
3 Urządzenia / Rok
 
 
Bitdefender Mobile Security
 
 
Bitdefender Mobile Security niezawodnie wykrywa złośliwe oprogramowanie i posiada moduł anty-kradzieżowy – a to wszystko bez wpływu na żywotność baterii.
 
 
1 Urządzenia / Rok
 
Systemy Komputerowe 2017
GRAFKOM
Wróć do spisu treści