O nas - GRAFKOM Systemy Komputerowe


Przejdź do treści

O nas

O nas
Początki firmy GRAFKOM sięgają 1992 roku, kiedy jako  pierwsza w Wadowicach sprzedawała zestawy komputerowe i akcesoria. Oferowaliśmy  wtedy własne i z firm współpracujących programy DOS'owe dla firm,  począwszy od programów fakturujących, magazynowych poprzez płacowe, zarządzania i  opisu procesów technologicznych w średnich i dużych firmach.
 Obecnie jesteśmy w stanie zaoferować "pod klucz" (sprzęt, sieci,  systemy) pakiety i systemy oprogramowania z wdrożeniem prawie dla każdej firmy  sektora MRP i MSP. Tu zaufało nam wiele firm produkcyjnych i handlowych.
  
Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem firmy COMARCH S.A., której  programy, systemy instalujemy  razem z wdrożeniem, jak również otaczamy opieką  serwisową ich użytkowników.

Posiadamy tytuł "Działa z OPT!MĄ Nr  1.(wersja O! 3.0 dla szwedzkiej firmy STENA) w zakresie  tworzenia własnego autorskiego oprogramowania współpracującego lub integrującego  się z pakietami OPT!MA bazującego na serwerze SQL  firmy Microsoft, dostosowując go  do najróżniejszych potrzeb naszych  klientów.

Obecnie posiadamy bogaty dorobek różnych rozwiązań programistycznych jak:
  • OKO - obsługa gabinetu okulistycznego
  • Pakiet programów współpracujących z oprogramowaniem Comarch zebraliśmy w  jedną aplikację wielomodułową (na wzór rozwiązania OPT!My) o nazwie handlowej  GRAFT!MA, która sugeruje, że współpracuje i jest zintegrowana z COMARCH ERP Optima.
  • RCP - zdalna ewidencja czasu pracy e-GRAFIKI wraz z grafikami dostosowanymi do każdego systemu czasy pacy.
Najbardziej  nowatorskim rozwiązaniem jest program do zarządzania flotą pojazdów  samochodowych na terenie UE o nazwie NET.DYSP, w której zastosowaliśmy  dynamiczne rozwiązania na wykresach GANT'a. Na stronie www.grafkom.pl/graftima można  pobrać wersje demo. Na życzenie dostarczamy specjalistyczne  bazy z  przykładmi.

W roku 2003 zostaliśmy zauważeni i  wyróżnieni na ogólnopolskim forum w zakresie  wdrażania pakietów OPT!MA otrzymując wyróżnienie i statuetkę.
   
W roku 2004 nasze wdrożenie SQL 2000 w firmie produkcyjnej zostało  zauważone przez Microsoft Polska, i zostało opublikowane na polskich stronach  tego koncernu


   Współpracujemy z czołowymi dystrybutorami sprzętu i  oprogramowania i przedstawicielami światowych producentów. Dla firm oferujemy  produkty firm IBM, HP, Intel, Dell, Canon, D-Link, Cisco, NTT, ESET Bitdefenfer i innych. Jesteśmy  Partnerem oraz Developerem Microsoft oraz Partnerem HP,
   Oczywiście w naszej ofercie znajdują się urządzenia fiskalne i ich peryferia, które instalujemy, szkolimy użytkowników i zapewniamy  serwis.

   Nie zapominany o klientach indywidualnych, którzy w naszej  firmie otrzymują fachową poradę w n/t sprzętu i oprogramowania. Dla nich  możemy tak skonfigurować indywidualnie zamawiane zestawy aby spełniły oczekiwania.
   Naszą dewizą jest profesjonalizm i jakość jaką zyskujemy  poprzez głęboką wiedzę i doświadczenie naszych  inżynierów informatyków.
Copyright © GRAFKOM Systemy Komputerowe 2002-2023
34-100 Wadowice
ul. Trybunalska 4
NIP  5510019283
Wróć do spisu treści