Demo ERP OPTIMA - GRAFKOM Systemy Komputerowe


Przejdź do treści

Demo ERP OPTIMA

ERP Comarch
DEMO Comarch ERP Optima

Zachęcamy do zapoznania się z wersją demonstracyjną  Comarch ERP Optima.  Program można  przez sieć Internet.  Wersja demonstracyjna to program posiadający pełną funkcjonalność  dostępną przez okres 60-u dni (rozpiętość dat pomiędzy dokumentami  wystawionymi w wersji demonstracyjnej programu nie może być większa niż  60 dni).
Pobieranie wersji demo Comarch ERP Optima
                                                                                                                         
                 
W celu pobrania lub sprawdzenia online Comarch ERP Optima prosimy wypełnić poniższy formularzWyrażam zgodę na przetwarzanie i przekazywanie przez COMARCH Spółka Akcyjna, al. Jana Pawła II 39 A w Krakowie i spółki zależne COMARCH S.A. moich danych osobowych w celach marketingowych i informacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od COMARCH Spółka Akcyjna, al. Jana Pawła II 39 A w Krakowie oraz spółek zależnych Comarch SA w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez COMARCH S.A. informacji handlowych na podany adres poczty elektronicznej lub numer telefonu.
Copyright © GRAFKOM Systemy Komputerowe 2002-2023
34-100 Wadowice
ul. Trybunalska 4
NIP  5510019283
Wróć do spisu treści